Hlavná stránka

Z Gaya Wiki
Revízia z 12:57, 9. september 2016; Jiminko (Diskusia | príspevky)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Neobmedzené pripojenie do siete Internet

Našim nosným produktom je poskytovanie vysokorýchlostného prístupu do Internetu pre domácich a firemných používateľov. Na kvalitnom a stabilnom dátovom spojení staviame dalšie služby s pridanou hodnotou. Príkladmi takýchto služieb sú VPN spojenia (IPSEC VPN, MPLS VPN), vzdialené dátové úložiská, prepojenie prevádzok s transparentným prepojom na nenasvietených optických vláknach, pripojenie kamerového systému a mnohé ďalšie.

Domáci používatelia si môžu vybrať z bežných služieb s minimálnou rýchlosťou 30 Mbit/s s úrovňou služby best efford. Firemný zákazníci ocenia možnosť implementácie biznis služieb s garantovanou úrovňou služby (SLA, service level agreement) vyššieho stupňa. Tu patrí napr. 24 hodinový monitoring, odstránenie poruchy do niekoľkých hodín, konzultácie v oblasti architektúry alebo nastavenia sieťových prvkov s našimi pracovníkmi certifikovanými pre návrh a prevádzku počítačových sietí.

Televízia (IPTV, Internet Protocol TV)

Televíziu s kvalitným digitálnym obrazom s množstvom kanálov vo vysokom rozlíšení si dnes môžete kúpiť u viacerých poskytovateľov. Pekný obraz s vysokým rozlíšením zďaleka nie je jediným parametrom, ktorý treba zvažovať pri výbere správneho riešenia pre svoju domácnosť. Ponúkame Vám jedinečnú televíziu s funkciami. Najdôležitešou funkciou je pretáčanie živého vysielania až niekoľko dní dozadu. Pomocou tejto funkcie dokážete preskakovať reklamu, zastavovať živé vysielanie alebo si nahrať program, ktorý sa vysielal včera. V našej televízii môžete pretáčať najpozeranejšie kanály až na 8 dní dozadu. Kvalitný digitálny obraz, Full HD kanály, rádiá v Hi-Fi kvalite, EPG programový sprievodca, DVD požičovňa, DVD požičovňa pre dospelých, HBO GO, HBO On Demand, nahrávanie až 33 kanálov naraz sú v GAYA televízii samozrejmosťou.

Telefón (VoIP, Voice over Internet Protocol)

Moderné trendy komunikácie a sieť Internet ponúkajú neobmedzené komunikačné možnosti. Mnohí dnes radi telefonujú cez messangery Yahoo, AOL, ICQ, SKYPE. Tu je nevyhnutnou súčasťou telefonovania počítač. Internetová telefónia VoIP (Voice over Internet Protocol), ktorú poskytujeme, je plnohodnotná pevná telefónna linka. Je postavená na signalizačnom protokole SIP, ktorý sa používa napr. v mobilných sieťach 3. generácie (siete 3G, UMTS). Klient využíva na telefonovanie stacionárny SIP telefón (na nerozoznanie od bežného telefónu) alebo mobilný WiFi SIP telefón (veľmi podobný mobilnému telefónu). Smartfóny Android a iPhone majú k dispozícii niekoľko kvalitných aplikácii na telefonovanie cez SIP. Kvalita hlasových služieb je na úrovni digitálnej ISDN linky. Existujúce prepojenie hlasovej ústredne GAYA do telekomunikačnej PSTN siete umožňuje plnohodnotné telefonovanie našich klientov do všetkých telekomunikačných sietí.

Nastavte si do svojho Smartfónu službu VoIP GAYA ešte dnes a začnite využívať výhody lacného telefonovania.

Osobné nástroje
Menné priestory
Varianty
Operácie
Navigácia
Nástroje